Ślub plenerowy Moniki i Dawida

sesja ślubna plenerowa

Spełniło się moje marzenie, słuchajcie, czekałam na ślub plenerowy przez cały ostatni rok! No i udało się taki sfotografować. Mało tego – był to przepiękny, naprawdę przepiękny ślub świetnej pary z Wrocławia. Przed ślubem nie miałam pojęcia, że to para zapamiętałych podróżników. Wykorzystali ten motyw podczas dekorowania miejsca ceremonii i wspomnieć należy, że większość dekoracji wykonali samodzielnie.

Continue reading “Ślub plenerowy Moniki i Dawida”

Reportaż ze ślubu cywilnego Alicji i Łukasza

pocałunek pary młodejNigdy wcześniej się nie spotkaliśmy, aż do dnia ślubu. Gdy tylko zobaczyłam Alicję (a właściwie Alkę, bo tak wszyscy się do niej zwracają), od razu wiedziałam, że to “moja” Panna Młoda. Uderzające podobieństwo między nią, a jej mamą z którą pracowałam w tamtym czasie, nie pozostawiało wątpliwości, że dotarłam na właściwy ślub. 

 

 

 

 

 

Continue reading “Reportaż ze ślubu cywilnego Alicji i Łukasza”

Chrzest Antosia

Zawsze wydawało mi się, że to dziewczynki są najsłodsze na świecie. Odkąd mam synka, nie potrafię już zdecydować 😉

Malutki Antoś jest jednym z tych bobasków, które rozbrajają niewinną buźką i głębokim, poważnym spojrzeniem. Na jego pierwszą uroczystość goście przyjechali z bliska i bardzo daleka. Niestety ze słonecznej Californi przylecieli wprost we wrocławski ziąb, którego w połowie maja nikt się nie spodziewał. Nawet ja :/

Continue reading “Chrzest Antosia”