Natalia i Łukasz

reportaż ślubny Wrocław

 

Natalia i Łukasz to w zasadzie dla mnie Klienci idealni. Zgaduję, że podobieństwa między tą parą a mną i mężem sprawiły, że pracowało mi się z nimi tak rewelacyjnie. Młodzi ludzie na tzw. dorobku, jak my, z dzieckiem w prawie tym samym wieku co nasza córka, zdystansowani, pełni humoru i optymizmu, jak my. Podczas fotografowania ich ślubu czułam się jak między swoimi, a nie na zleceniu. Natalka to oaza spokoju, nie spinała się drobiazgami, raczej płynęła z prądem wydarzeń. Sama przyznała, że nie czuje stresu, choć powinna. Ale właściwie dlaczego? Przecież wychodziła za fajnego faceta, którego zna od lat, co mogło się nie udać?

Przygotowania upływały w kobiecym gronie i atmosferze humoru i przyjemnego oczekiwania w mieszkaniu Natalii i Łukasza w centrum Wrocławia. Perfekcyjny makijaż ślubny Natalii wykonała Agnieszka z Pędzlem po oku. Towarzyszyła nam Świadkowa, mama Natalii i oczywiście mała Majeczka.

Łukasz to mega zabawny gość, jego poczucie humoru naprawdę mnie ujęło. Był okropnie zestresowany ślubem (ach ci mężczyźni), dało się to wyczuć w nerwowych żarcikach 😉 Przygotowywał się do uroczystości w mieszkaniu rodziców. Towarzyszyła mu mama, brat który jednocześnie pełnił rolę świadka, oraz wujek filmujący całe zamieszanie.

Młodzi pojechali do ślubu w świetnym stylu bo pięknie odrestaurowanym Mercedesem.

Uroczystość odbyła się w parafii Świętego Ducha we Wrocławiu, stamtąd pojechaliśmy weselną kolumną do Domu weselnego Strzemienna w Ziębicach koło Wrocławia. Obiekt położony jest dość mocno na uboczu co daje fajne wrażenie “odludzia”. Spory teren składa się nie tylko na salę weselną z przyległościami ale także na stadninę koni – wielką miłość właścicieli. Ich oddanie koniom widać było w każdym detalu dekoracji domu weselnego. Przepiękne fotografie koni w ogromnych rozmiarach dekorowały cały obiekt.

przygotowania do ślubu

auto do ślubupanna młoda w aucie

auto do ślubu retro

Kościół pw Świętego Ducha Wrocław

ślub kościelny wrocław

nawa główna

przysięga małżeńska

panna młoda składa przysięgę

przysięga małżeńska

przysięga małżeńska

wyjście z kościoła po śłubie

życzenia ślubne dla pary młodej

życzenia dla młodej pary

życzenia ślubne dla pary młodej

auto do ślubu retro wrocław

fiat 126p do ślubu

Dom weselny Strzemienna Ziębice

rzut kieliszkami

 

O oprawę muzyczną dbał DJ Pan Nowak. I nie wiem czy to zasługa jego umiejętności czy temperamentów gości weselnych ale zabawa była przednia. Parkiet naprawdę nie pozostała pusty ani na chwilę. Kilku panów wciągnęło mnie do tańca, co było naprawdę niesamowicie miłe. Na każdym weselu bujam się w z aparatem, to silniejsze ode mnie. Dobra muzyka przejmuje władzę nad człowiekiem i kropka. Ale pierwszy raz miałam tyle przyjemności z zabawy z gośćmi Pary Młodej, słowo daję. I to kolejny dowód na to, jak świetna Para Młoda przypadła mi w udziale – nikt nie miał żadnych obiekcji, wszyscy wspaniale się bawili, byli radośni, uśmiechnięci i życzliwi.

W czasie zachodu słońca udało mi się wyciągnąć Natalię i Łukasza na ekspresowy plener. Szybko jednak dołączyło do nas wielu gości więc sami zainteresowani mają niewiele zdjęć we dwoje 😉 Cóż zrobić, takie parcie na szkło 😉

Wielka szkoda, że nie było możliwości by zbliżyć się do koni spokojnie spacerujących w okolicy. Rozumiem jednak intencje właścicieli, ich spokój i bezpieczeństwo są ważniejsze niż jedno zdjęcie okupione stresem zwierząt.

 

szampan na weselu

dekoracja stołu pary młodej

wiejski stół na wesele

pierwszy taniec

wesele

tańce weselne

 

Ten reportaż ślubny zamykał mój ślubny sezon 2018. Wracam do niego z wielkim sentymentem i mam wielką nadzieję, że jeszcze spotkam Natalkę i Łukasza, w innych okolicznościach rzecz jasna 😉 Życzę sobie i każdemu fotografowi tak fajnych i bezkonfliktowych Klientów. Takiej energii i humoru 🙂