Pasek reporterski od Mrs Strap

Nie oszukujmy się, nie tylko strona praktyczna się liczy. Chcemy wyglądać, nasze aparaty też mają mieć fajny look.

Gdy szukałam paska ważne było dla mnie, by aparat nosić na nim na skos (aparat na lewym ramieniu, a aparat przy prawym boku), a nie na jednej stronie. Odciążanie kręgosłupa jest naprawdę istotne, wiadoma sprawa. Szczególnie, gdy korzysta się z ciężkich lustrzanek z równie ciężkimi szkłami. Uparłam się jednak, że to ma być ładny, kobiecy gadżet. Pasek Mrs Strap to była to moja pierwsza myśl, chyba zna je każdy fotograf… Pobieżny przegląd rynku utwierdził mnie w tym wyborze.

Continue reading “Pasek reporterski od Mrs Strap”

Darmowa wiedza

Wartościowa i darmowa wiedza w internecie? TAK!

Jeśli jesteś początkującym ale ambitnym fotografem, na pewno pożądasz wiedzy. Ale nie tylko wiedzy fotograficznej, na tym polu możesz rozwijać się samodzielnie fotografując, fotografując i jeszcze raz fotografując. Oczywiście kursy, warsztaty i książki są niezbędne, bez tego nasze możliwości rozwijania warsztatu tylko bazując na ćwiczeniach, jest ograniczona.

Continue reading “Darmowa wiedza”

Kurs retuszu 4 in one Ann Podsiedlik Sweet Photography

kurs retuszu online Ann Podsiedlik

Korzystając z noworocznych obniżek cen, skusiłam się na obserwowany od dawna kurs retuszu online Ann Podsiedlik Tutorial 4 in one, dokładnie rok po kursie u Kreatywnie Zakręconej Anny Rozwadowskiej. Nie ma chyba takiego fotografa w Polsce, który nie znałby jej twórczości, jest genialnym fotografem plenerowym, tworzy w swoich pracach niesamowity klimat baśniowości, miękkiego światła i atmosfery snu. Można powiedzieć, że to właśnie Ann zapoczątkowała w Polsce pewien trend na fotografię plenerową,a może bardziej na pewien specyficzny styl retuszu. Jej zdjęcia są absolutnie magiczne, doskonale prosperujący biznes i liczne wyróżnienia to udowadniają. Anna gościła w tak lubianym przeze mnie podcaście Niezłe Aparaty, udzieliła wiele wywiadów. Współpracuje z takimi markami jak Sigma foto czy nPhoto.

Continue reading “Kurs retuszu 4 in one Ann Podsiedlik Sweet Photography”

Fotoksiążka PRO

fotoksiązka

Fotoksiążka ma sztywną oprawę, a jej klejone strony są najpierw zadrukowane na półmatowym powlekanym papierze z wysokim poziomem bieli i drobną, ziarnistą strukturą słabo odbijającą światło o gramaturze 190 g/m2. Wasza fotoksiążka może zostać zapakowana w piękny i trwały box wykonany w tym samym stylu. Opcjonalnie wewnątrz może znaleźć się elegancki pendrive z Waszymi zdjęciami. Boxy możecie zobaczyć tutaj i tutaj.

.

.

.

.

Continue reading “Fotoksiążka PRO”