MATERIAŁY  DLA FOTOGRAFA

Znajdziesz tu graficzne materiały wspierające Twój marketing i obsługę klientów. Na bazie tych grafik stworzysz atrakcyjną reklamę w mediach społecznościowych lub swojej stronie internetowej. 

Jak to działa? Po opłaceniu konkretnego projektu, otrzymasz skompresowany zip z wielowarstwowym plikiem psd.

Zakup szablonów odbywa się po wcześniejszym kontakcie mailowym. 

Ile to kosztuje? Szablon minisesji kosztuje 20zł. Przy zakupie większej liczby produktów udzielam rabatu. 

Jaki jest czas realizacji? Plik otrzymasz od razu po zaksięgowaniu wpłaty. 

W jakim zakresie mogę wykorzystywać szablony? Wszystkie projekty zostały stworzone przeze mnie, a zakup wiąże się z przekazaniem licencji na użytek własny i komercyjny, z wyłączeniem odsprzedaży lub przekazania nieodpłatnie osobom trzecim. 

LOGO

Jeśli jesteś blogerem, rękodzielnikiem lub początkującym fotografem czy po prostu startujesz z nową firmą, zapewne borykasz się z mocno ograniczonym budżetem na rozwój swojej działalności artystycznej. Może już próbowałaś/eś stworzyć własne logo na bloga lub grafikę reklamową, ale rezultat nie do końca spełnia Twoje oczekiwania. Myślę, że warto zlecić to zadanie komuś z odrobinę większym doświadczeniem, kto nie wystawi Ci rachunku na grube setki. Tym kimś jestem ja 🙂 

Mam na koncie kilka udanych projektów, które z powodzeniem funkcjonują w sieci i wspierają identyfikację wizualną swoich marek. Możesz zobaczyć je poniżej, klikając w obrazek. 

Ile kosztuje logo? Wykonam proste logo na bloga za 150 zł. W cenie masz 3 korespondujące ze sobą projekty i 1 poprawkę wybranego przez siebie projektu.  

Czas trwania usługi zależny będzie od specyfiki Twojej działalności i naszej współpracy. Jeśli fajnie się porozumiemy i komunikacja będzie sprawna, wpłynie to na czas pracy, bo będziemy wzajemnie rozumieć swoje oczekiwania. Orientacyjny czas realizacji to 3-4 tygodnie. 

Czy to bezpieczne rozwiązanie? Wszystko odbywa się w świetle prawa. Zawieramy legalną umowę (zarejestrowana działalność gospodarcza jest Ci absolutnie zbędna!), w której przekażę Ci majątkowe prawa autorskie do znaku. To dla Ciebie bardzo ważne! Nikt prócz Ciebie nie będzie mógł rozporządzać logo.

logo fotograf aparat serce