LOGO

Jeśli jesteś blogerem, rękodzielnikiem lub początkującym fotografem czy po prostu startujesz z nową firmą, zapewne borykasz się z mocno ograniczonym budżetem na rozwój swojej działalności artystycznej. Może już próbowałaś/eś stworzyć własne logo na bloga lub grafikę reklamową, ale rezultat nie do końca spełnia Twoje oczekiwania. Myślę, że warto zlecić to zadanie komuś z odrobinę większym doświadczeniem, kto nie wystawi Ci rachunku na grube setki. Tym kimś jestem ja 🙂 

Mam na koncie kilka udanych projektów, które z powodzeniem funkcjonują w sieci i wspierają identyfikację wizualną swoich marek. Możesz zobaczyć je poniżej, klikając w obrazek. 

Ile kosztuje logo? Wykonam proste logo na bloga za 150 zł. W cenie masz 3 korespondujące ze sobą projekty i 1 poprawkę wybranego przez siebie projektu.  

Czas trwania usługi zależny będzie od specyfiki Twojej działalności i naszej współpracy. Jeśli fajnie się porozumiemy i komunikacja będzie sprawna, wpłynie to na czas pracy, bo będziemy wzajemnie rozumieć swoje oczekiwania. Orientacyjny czas realizacji to 3-4 tygodnie. 

Czy to bezpieczne rozwiązanie? Wszystko odbywa się w świetle prawa. Zawieramy legalną umowę (zarejestrowana działalność gospodarcza jest Ci absolutnie zbędna!), w której przekażę Ci majątkowe prawa autorskie do znaku. To dla Ciebie bardzo ważne! Nikt prócz Ciebie nie będzie mógł rozporządzać logo. Otrzymasz fakturę nie vat. 


logo kancelarii adwokackiej


logo ciemne do mydła

logo marta rajda


tanie projekty logo blog z rękodziełem kaj-mania