Logo

Jeśli jesteś blogerem, rękodzielnikiem lub początkującym fotografem czy po prostu startujesz z nową firmą, zapewne borykasz się z mocno ograniczonym budżetem na rozwój swojej działalności artystycznej. Może już próbowałaś/-eś stworzyć własne logo na bloga lub grafikę reklamową, ale rezultat nie do końca spełnia Twoje oczekiwania. Myślę, że warto zlecić to zadanie komuś z odrobinę większym doświadczeniem, kto nie wystawi Ci rachunku na grube setki. Tym kimś jestem ja 🙂

Mam na koncie kilka udanych projektów, które z powodzeniem funkcjonują w sieci i wspierają identyfikację wizualną swoich marek. Możesz zobaczyć je, klikając w obrazki poniżej. 

Ile kosztuje logo? Wykonam proste logo na bloga za 150 zł. W cenie masz 3 korespondujące ze sobą projekty i 1 poprawkę wybranego przez siebie projektu. 

Czas trwania usługi zależny będzie od specyfiki Twojej działalności i naszej współpracy. Jeśli fajnie się porozumiemy i komunikacja będzie sprawna, wpłynie to na szybkie wykonanie zlecenia. Orientacyjny czas realizacji to 3-4 tygodnie. 

Czy to bezpieczne rozwiązanie? Wszystko odbywa się w świetle prawa. Zawieramy legalną umowę (zarejestrowana działalność gospodarcza jest Ci absolutnie zbędna!), w której przekażę Ci majątkowe prawa autorskie do znaku. To dla Ciebie bardzo ważne! Nikt prócz Ciebie nie będzie mógł rozporządzać logo.