Sesja ciążowa: wszystko, co chciałabyś wiedzieć, a wstydzisz się zapytać

Kiedy i jak?

Optymalny czas na sesję ciążową to 30-34. tydzień ciąży. Sesja ciążowa trwa 1 godzinę, ale nie zerkam na zegarek, by pilnować minut 😉 Jeśli odbywa się u mnie w domu, rozkładam tło i oświetlenie w swoim salonie. Zawsze w tym czasie jesteśmy same: domowników wysyłam na spacer dla Twojego komfortu. Mamy przyjemną muzykę i przygaszone światło. Zawsze w tej wersji korzystam z oświetlenia błyskowego. Naturalne stosuję czasami w studiu i w plenerze. Łącznie wykonamy ok. 60 zdjęć w kilku ustawieniach i min. 2 stylizacjach.

Gustuję w zdjęciach monochromatycznych. Mój ulubiony zestaw to zielone tło i zielone okrycie modelki. Najbardziej lubię spowijać moje brzuchatki szyfonem. Mam też w zanadrzu koronkowe body. Mogę wystylizować Ci włosy – najpiękniej wyglądają lekkie fale. Makijaż możesz wykonać samodzielnie lub u wizażystki.

Ile to kosztuje?

Sesja ciążowa w moim mieszkaniu kosztuje 300 zł. Jeśli umawiamy się na sesję w studiu, konieczna jest dopłata w wysokości 70 zł za wynajęcie miejsca.

W cenie otrzymasz 7 fotografii cyfrowych oraz 7 wydruków – 1 wielkości A4 i 6 wielkości A5. Pliki cyfrowe udostępniam do pobrania na dysku wirtualnym, wydruki natomiast mogę wysłać do Ciebie pocztą (dopłata 10 zł) lub możesz odebrać je ode mnie we Wrocławiu. Proponuję 3 lokalizacje: ul. Drzewieckiego, Sky Tower lub ul. Ukraińska.

Retusz trwa 7-30 dni roboczych. Zlecenia oddaję w kolejności chronologicznej, więc czasem trwa to krócej, czasem dłużej.

Czy da się co nieco poprawić?

Oczywiście, wykonam szczegółowy retusz, byś wyglądała pięknie i pokazywała swoje portrety z dumą. Brzuszek zostanie zaokrąglony, skóra lekko wygładzona. Z pewnością nie zobaczysz rozstępów. Są jednak granice retuszu, których nie przekraczam: nie zrobię z 60-latki młodziutkiej kobiety ani z rozmiaru xxl rozmiaru s. Zwyczajnie kłóci się to z moim poczuciem estetyki, nie jest też zgodne z moimi przekonaniami, że kobieta jest piękna, a ciąża jest cudem, bez względu na kilka czy kilkanaście dodatkowych kilogramów. Jeżeli oczekujesz totalnego odchudzenia, nie jestem fotografem, którego szukasz. Jeśli chcesz w przepięknej formie zatrzymać wspomnienie z tego megamagicznego czasu, jakim jest ciąża, zapraszam do zakładki KONTAKT. Do zobaczenia na Twojej sesji ciążowej 🙂